Refurbished netweave bureaustoel
✓ Persoonlijk advies +31 88 240 00 72
✓ Circulaire en sociale aankoop
✓ Tot wel vijf jaar garantie
✓ Achteraf betalen
Andere suggesties…
-
Opties selecteren This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Refurbished BMA Axia Pro bureaustoel
Vanaf349,00 Excl. BTW -
Opties selecteren This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Refurbished RH Extend 200 bureaustoel
Vanaf359,00 Excl. BTW
Voordelen
✓Duurzame keuze
✓Voldoet aan de NEN 1335
Beschrijving
Op deze refurbished netweave bureaustoel kun je langdurig comfortabel zitten. Dit komt mede doordat de zitting te verstellen is, en de netweave rug beweegt mee met je lichaam en de stoel heeft blokkeerbare 4D armleggers. Dit houdt in dat de armleggers in hoogte, breedte en diepte verstelbaar zijn.
Stoffering
Deze refurbished netweave bureaustoel is verkrijgbaar met zwart gereinigde kussens of met nieuw gestoffeerde kussens met onze OPNIEUW! stof. Natuurlijk is het ook mogelijk om de stoel te stofferen in een kleur naar keuze. Voor een overzicht van alle kleuren en eigenschappen kun je gebruik maken van onze stoffenkaart.
Voor meer informatie over deze stoel kun je vrijblijvend met ons bellen via 088 240 00 72. Je kunt tevens een offerte aanvragen of een contactformulier invullen met jouw wensen en vragen.
Productconditie
Zo goed als nieuw
Dit product functioneert 100% en heeft lichte gebruikerssporen.
Extra informatie
Conditie | Zo goed als nieuw |
---|---|
Kussen | Zwart gereinigd, Zwart nieuw gestoffeerd |
Armleggers | 4D |
Lendensteun | Ja, in diepte verstelbaar |
Wielen | Harde wielen, Zachte wielen |
Voldoet aan norm(en) | NEN-EN 1335 |
Over OPNIEUW!
Onze ecologische voetdruk is te groot en neemt steeds verder toe. Grondstoffen worden wereldwijd steeds schaarser en duurder. Bij OPNIEUW! stap je in de wereld van een circulaire economie. Elk product heeft hier een uniek verhaal. Gebruikte materialen worden er toegepast in prachtige nieuwe meubels en kantoormeubilair wordt er tot 20 jaar verlengd. Kortom, 100% circulair kantoormeubilair.
Dit doen we met unieke talenten. Dit zijn mensen die een afstand tot de arbeidsmarkt hebben. Zo werken wij tegen de toenemende vervuiling, ontginning van waardevolle gebieden en helpen we sociale ongelijkheid terug te dringen.