Refurbished Herman Miller Mirra 2 bureaustoel
✓ Bijdragen aan een Social Enterprise
✓ Direct bestellen uit een voorradig circulair assortiment
✓ Gaan voor 100% circulair
✓ Eenvoudig online bestellen
Andere suggesties…
- Ook te huur
Refurbished Herman Miller Aeron Type B bureaustoel
Vanaf735,00 Excl. BTW
Voordelen
✓Duurzame keuze
✓Comfort stoel met luxe uitstraling
✓Voldoet aan NEN-EN 1335 en NPR 1813
Beschrijving
De refurbished Mirra 2 van Herman Miller is een zo goed als nieuwe, en comfortabele bureaustoel, met een luxe uitstraling. De rug is erop gemaakt om met al jouw bewegingen mee te bewegen, zodat je ten alle tijden goed ondersteund wordt.
De Mirra 2 is daarnaast ook een hele duurzame stoel. De stoel is opgebouwd met het oog op milieuduurzaamheid. Veel van de onderdelen zijn daarom dus hergebruikt en gerecycled.
Zie hier ook onze andere Herman Millers:
Stoffering
Deze Herman Miller bureaustoel is verkrijgbaar met zwart gereinigde kussens. Er zijn twee soorten rugleuning, namelijk een Butterfly rugleuning en een Triflex rugleuning. Beide hebben een Aireweave zitting, volledig Graphite uitgevoerd.
Voor specifieke wensen en/of meer informatie over deze stoel kun je vrijblijvend met ons bellen via 088 240 00 72. Je kunt tevens een offerte aanvragen of een contactformulier invullen met jouw wensen en vragen.
Productconditie
Zo goed als nieuw | Dit product functioneert 100% en heeft lichte gebruikerssporen. |
---|
Downloads
Extra informatie
Merk | Herman Miller |
---|---|
Type | Mirra 2 |
Conditie | Zo goed als nieuw |
Kussens | Zwart gereinigd met Triflex rugleuning, Zwart gereinigd met Butterfly rugleuning |
Zithoogte | 44 – 56 cm |
Rughoogte | 56 cm |
Zitbreedte | 48 cm |
Zitdiepte | 46 cm |
Wielen | Harde wielen, Zachte wielen |
Voldoet aan norm(en) | NEN-EN 1335, NPR 1813 |
Over OPNIEUW!
Onze ecologische voetdruk is te groot en neemt steeds verder toe. Grondstoffen worden wereldwijd steeds schaarser en duurder. Bij OPNIEUW! stap je in de wereld van een circulaire economie. Elk product heeft hier een uniek verhaal. Gebruikte materialen worden er toegepast in prachtige nieuwe meubels en kantoormeubilair wordt er tot 20 jaar verlengd. Kortom, 100% circulair kantoormeubilair.
Dit doen we met unieke talenten. Dit zijn mensen die een afstand tot de arbeidsmarkt hebben. Zo werken wij tegen de toenemende vervuiling, ontginning van waardevolle gebieden en helpen we sociale ongelijkheid terug te dringen.